
Світлодіодна лампа 7 е27 куля 3200к жовте світло
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 327-52-61
Олександр- +380 (50) 402-09-20ОПТ/ГУРТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня потужність - 7W.
Еквівалент потужності - 70W.
Цоколь - Е27.
Вхідна напруга - 220-240V.
Частота - 50Hz.
Світлова температура - 3200К.
Розмір - 45мм х 80мм.
Термін служби - до 50000 годин роботи.
Енергоеффективність - А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квант |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 110 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр трубки | 45 мм |
| Діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴




