
Світлодіодна лед led лампа 12 вт 12 w е27 4000к біле світло
33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 327-52-61
Олександр- +380 (50) 402-09-20ОПТ/ГУРТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня потужність - 12W.
Еквівалент потужності - 120W.
Цоколь - Е27.
Вхідна напруга - 175-265V.
Світлова температура - 4000К.
Тип світлодіодів - SMD.
Матеріал - AL+PL.
Розмір - 55мм х 115мм.
Індекс світлопередачі - 85 Ra.
Світлова віддача - 90 Lm/W.
Енергоефективність - А+.
Термін служби - біля 25000 годин роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квант |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 160 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр трубки | 55 мм |
| Діаметр | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴





