
Лампа 18вт е27 біле світо
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 327-52-61
Олександр- +380 (50) 402-09-20ОПТ/ГУРТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня потужність - 18W.
Еквівалент потужності - 180W.
Цоколь - Е27.
Вхідна напруга - 175-265V.
Світлова температура - 5000К.
Тип світлодіодів - SMD.
Матеріал - AL+PL.
Розмір - 75мм х 150мм.
Індекс світлопередачі - 85 Ra.
Світлова віддача - 90 Lm/W.
Енергоефективність - А+.
Термін служби - біля 25000 годин роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квант |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 18 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 160 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Діаметр трубки | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴





