
Прожектор 150вт
549 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 402-09-20ОПТ/ГУРТ
Сучасний світлодіодний прожектор високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний потік світла та максимальну потужність із першої секунди роботи. Прожектор екологічна й економічна заміна ламп розжарювання й люмінесцентних ламп. Можна використовувати для освітлення та підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів.
Корпус прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Обладнаний високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем захисту від вологи та пилу IP65. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Дає змогу заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення. Не містить шкідливих речовин.
Якість світла: Ra> 80.
Клас енергоспоживання: А++.
Частота: 50/60 Hz.
Максимальна сила струму: 50mA.
Напруга: AC 180-265 V.
Кут розсіювання: 90°.
Коефіцієнт потужності: 0.9.
Ресурс роботи: 30000 годин.
Робоча температура: від -30 до +50 °C.
Розмір: 440*330*180мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квант |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 18 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
- Ціна: 549 ₴



